Буська міська рада придбала сучасну сміттєзбиральну машину

Буська міська рада придбала сучасну сміттєзбиральну машину

Ще у квітні 2017 року Львівська облрада виділила перший транш фінансування містам Львівщини, що підписали Меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові.

Відтак 15 млн грн екологічного фонду  розподілили між містами Львівщини, які підписали такий Меморандум. Із цієї суми Буський районний бюджет отримав субвенцію у суміі 1 млн 700 тис грн на придбання сміттєзбиральної машини для міста Буська. Депутатський корпус міської ради на сесії додатково виділив 520 тис. гривень  до вищезазначеної суми для придбання машини на базі вантажного автомобіля МАЗ. Нещодавно завершилися усі необхідні тендерні процедури, сьогодні нову техніку вже привезли до Буська.

Тепер у нашому райцентрі збиратиме та транспортуватиме сміття ось така новенька спецмашина.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top