Буська районна лікарня ветеринарної медицини отримає дофінансування із районного бюджету

Буська районна лікарня ветеринарної медицини отримає дофінансування із районного бюджету

Депутати Буської районної ради на черговій сесії прийняли чергову Програму фінансового  забезпечення Буської районної державної лікарні ветеринарної медицини на 2019 рік. Нагадаємо що у 2018 році на підтримку ветлікарні з районного бюджету було виділено 150 тис.грн.

Основною метою програми є  забезпечення покращення матеріального стану  для повноцінної діяльності Буської районної державної лікарні ветеринарної медицини  при виконанні заходів з профілактики інфекційних, інвазійних  захворювань, а в разі їх виникнення – забезпечення надійних та ефективних заходів по локалізації та ліквідації хвороб тварин та птиці в населених пунктах та агроформуваннях різних форм власності.

Фінансування видатків для реалізації заходів, визначених Програмою, здійснюється за рахунок коштів районного бюджету Буського району, що передається  у вигляді субвенції в сумі 300 тис. грн.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top