Буська районна рада підтримала ветеринарів району

Буська районна рада підтримала ветеринарів району

Вчора на сесії Буської районної ради виступила керівник ветлікарні району Марія Нурієва з проханням підтримати ветеринарів району, виділивши кошти з районного бюджету на виплату заробітньої плати працівникам ветслужби. Склалася критична ситуація, бо з обласного бюджету виділили лише 60 % від необхідної суми фінансування. На сьогодні  у районі залишилось лише 13 працівників  і якщо не буде коштів на зарплату, то і ці фахівці перестануть працювати. А при нинішній непростій ситуації із збільшенням небезпечних хворіб серед тварин це вкрай небажано.

Депутати районної ради одностайно проголосували за виділення 30 тисяч гривень на пітримку ветеринарної служби району і внесли відповідні зміни до показників районного бюджету на 2017рік.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top