Буська районна рада прийняла Програму компенсації за пільговий проїзд на приміських та міжміських маршрутах у Буському районі на 2019 рік

Буська районна рада прийняла Програму компенсації за пільговий проїзд на приміських та міжміських маршрутах у Буському районі на 2019 рік

Загальний обсяг фінансових   ресурсів, необхідних для реалізації Програми – 1 млн 550 тис. грн.

Сьогодні на черговій сесії Буської районної ради депутати прийняли Програму про фінансування видатків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян усіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах у Буському районі Львівської області на 2019 рік .

У Буському районі функціонує 29 приміських та міжміських маршрутів, на яких працює 92 автобуси різної пасажиромісткості. Маршрути обслуговують 10 перевізників. Усього пільговиків у районі – 3 674 осіб. 

Мета Програми

Відповідно до Законів України,  перевізники  забезпечують пільгові перевезення окремих категорій пасажирів, які згідно із законодавством, користуються такими правами. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування мають забезпечувати перевізнику компенсацію витрат  унаслідок перевезення пільгових категорій пасажирів за рахунок коштів місцевого  бюджету.

З цією метою, плануються видатки для реалізації районної Програми про фінансування видатків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян усіма видами транспорту загального користування на  приміських та міжміських маршрутах у Буському районі Львівської області на 2019рік.

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок місцевого бюджету в межах коштів, затверджених рішенням Буської районної ради на 2019 рік, виходячи з можливостей бюджету. У разі потреби, обсяги фінансування можуть уточнюватися протягом року.

Розрахунок відшкодувань перевізникам проводиться в сумі 35 грн. 00 коп. за особу пільговика в місяць.

Фінансування видатків компенсаційних виплат за пільговий проїзд згідно рішення сесії районної ради проводиться для наступних категорій громадян:

особи, які отримали інвалідність внаслідок війни;

учасники бойових дій;

особи, які постраждали внаслідок ЧАЕС;

члени сімей, загиблих військовослужбовців;

особи з інвалідністю І та ІІ груп;

діти віком від шести років з багатодітних сімей;

діти з інвалідністю від шести років;

реабілітовані особи, які отримали інвалідність внаслідок репресій або є пенсіонерами (ст.6);

ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Держспецзв’язку. 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top