Буська районна рада прийняла Програму компенсації за пільговий проїзд на приміських та міжміських маршрутах у Буському районі на 2019 рік
Буська районна рада прийняла Програму компенсації за пільговий проїзд на приміських та
міжміських маршрутах у Буському районі на 2019 рік
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми – 1 млн 550 тис. грн.
Сьогодні на черговій сесії Буської районної ради депутати прийняли Програму про фінансування видатків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян усіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах у Буському районі Львівської області на 2019 рік .
У Буському районі функціонує 29 приміських та міжміських маршрутів, на яких працює 92 автобуси різної пасажиромісткості. Маршрути обслуговують 10 перевізників. Усього пільговиків у районі – 3 674 осіб.
Мета Програми
Відповідно до Законів України, перевізники забезпечують пільгові перевезення окремих категорій пасажирів, які згідно із законодавством, користуються такими правами. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування мають забезпечувати перевізнику компенсацію витрат унаслідок перевезення пільгових категорій пасажирів за рахунок коштів місцевого бюджету.
З цією метою, плануються видатки для реалізації районної Програми про фінансування видатків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян усіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах у Буському районі Львівської області на 2019рік.
Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок місцевого бюджету в межах коштів, затверджених рішенням Буської районної ради на 2019 рік, виходячи з можливостей бюджету. У разі потреби, обсяги фінансування можуть уточнюватися протягом року.
Розрахунок відшкодувань перевізникам проводиться в сумі 35 грн. 00 коп. за особу пільговика в місяць.
Фінансування видатків компенсаційних виплат за пільговий проїзд згідно рішення сесії районної ради проводиться для наступних категорій громадян:
особи, які отримали інвалідність внаслідок війни;
учасники бойових дій;
особи, які постраждали внаслідок ЧАЕС;
члени сімей, загиблих військовослужбовців;
особи з інвалідністю І та ІІ груп;
діти віком від шести років з багатодітних сімей;
діти з інвалідністю від шести років;
реабілітовані особи, які отримали інвалідність внаслідок репресій або є пенсіонерами (ст.6);
ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Держспецзв’язку.
Comments