Буська районна рада прийняла важливе Звернення до Голови Верховної Ради України , Прем’єр-міністра України щодо внесення змін до Закону “Про державний бюджет “

Буська районна рада прийняла Звернення до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо внесення змін до Закону “Про державний бюджет “

18 грудня на черговій сесії Буської районної ради депутати прийняли Звернення до Голови Верховної Ради України , Прем’єр-міністра України щодо внесення змін до Закону “Про державний бюджет України на 2018 рік»”. Подаємо текст Звернення.

ЗВЕРНЕННЯ

щодо  доповнень до Законопроекту №9369 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік». 

Ми, депутати Буської районної ради, зазначаємо, що у Законопроекті №9369 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», є актуальний пункт 6 частини 1, у якому пропонується  розділ “Прикінцеві положення” доповнити пунктом 26 такого змісту: Установити, що на кінець 2018 року, як виняток з положень частини дванадцятої статті 23 та частин першої і другої статті 57 Бюджетного кодексу України:

залишки коштів за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій зберігаються на рахунках загального та спеціального фондів відповідних місцевих бюджетів для здійснення відповідних витрат у 2019 році з урахуванням їх цільового призначення.

Також перехідними у наступний рік, згідно цього Законопроекту, стають і залишки коштів за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Проте, надзвичайно актуальним є питання перехідних у наступний рік коштів, які виділені з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Логіка в цьому є навіть тому, що об’єкти ДФРР, як правило, більш дороговартісні, аніж об’єкти, на які скеровані кошти на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. А цього року, як ніколи, суб’єкти підприємницької діяльності, які брали участь в тендерах по системі «Прозоро», масово оскаржують своїх конкурентів у Антимонопольний комітет, внаслідок чого втрачено багато часу, адже доки Антимонопольний комітет розглядає скарги, жодних угод на проведення робіт розпорядники бюджетних коштів підписувати не могли.

Враховуючи вищевикладене, просимо доповнити пункт 6 частини 1 ще одним абзацом, а саме:

залишки коштів за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо реалізації проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, зберігаються на рахунках відповідних місцевих бюджетів для здійснення відповідних витрат у 2019 з урахуванням їх цільового призначення.

Сподіваємось на підтримку та розуміння, оскільки таке побажання висловлюють усі органи місцевої влади України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top