Буська районна рада прийняла звернення до Прем’єр-міністра України щодо неприпустимості блокування субвенції місцевим бюджетам 

 Буська районна рада прийняла звернення до Прем’єр-міністра України щодо неприпустимості блокування субвенції місцевим бюджетам

На черговій сесії Буської районної ради депутати одноголосно підтримали Звернення до Премєр-міністра України щодо неприпустимості блокування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Подаємо текст Звернення:

Ми, депутати Буської районної ради, глибоко стурбовані окремим дорученням Уряду від 11.09.2019 року (пункт. 6.2 витягу з протоколу засідання №4 від 11.09.2019) призупинити здійснення видатків державного бюджету за прогорамою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». Урядом запропоновано Мінфіну разом з обласними державними адміністраціями, з метою забезпечення ефективного використання коштів державного бюджету, підготувати пропозиції щодо внесення змін до розподілу цієї субвенції, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 №500-р.

  Прте, саме цим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.07.2019   №500-р. фінансуються важливі соціальні обєкти Буського району, а саме  213,258 грн. на капітальний ремонт інфекційного відділення Буської центральної районної лікарні в с. Ріпнів Буського району Львівської області, а також   536,742 грн. на капітальний ремонт дитячої музичної школи на вул. Шкільній, 25 у м. Буськ Львівської області. Дані об’єкти потребують лише збільшення фінансування, а не блокування попередньо виділених на них коштів.

  Ця субвенція є важливим джерелом фінансування будівництва (реконструкції, капітального ремонту) об’єктів інфраструктури комунальної власності, розв’язання проблем адміністративно-територіальних одиниць. Дане розпорядження Кабінету Міністрів України запустило типовий ланцюг дій з боку замовників будівництва щодо визначення виконавців проектів, розпочались роботи з їх реалізації, відповідно блокувати кошти на зазначеному етапі є не тільки не логічним, а повністю абсурдним, що підриває довіру місцевих громад до держави.

  Враховуючи вищевикладене, просимо терміново розблокувати уже виділені кошти згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 №500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

  Сподіваємось на підтримку та розуміння.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top