Буська районна рада виділила 2,5 млн гривень на зарплату медичним працівникам

  Буська районна рада виділила 2,5 млн гривень на зарплату медичним працівникам

Сьогодні, 5 липня, відбулася XVIII позачергова сесія Буської районної ради VІІ-го скликання за участю голови РДА Петра Мороза, начальників відділів, управлінь РДА, керівників установ та організацій району, ЗМІ. Вів засідання голова райради Богдан Глова.
З питанням порядку денного про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2017 рік виступив з трибуни районної ради начальник фінансового управління РДА, депутат райради Михайло Постолюк. Він зазначив, що сесія ініційована, в першу чергу, для того, щоби виплатити заробітну плату працівникам медичної галузі району. «Ситуація з медичною галуззю району кожен рік у нас є критична. Минулого року з районного бюджету на заробітну плату, енергоносії, харчування, медикаменти – захищені статті – було виділено майже 6 мільйонів гривень. Цьогоріч картина є тотожною, у зв’язку з тим, що населення в районі за останні роки зменшилося, а мережа медичних закладів залишається незмінною, тому коштів буде постійно бракувати.
Відповідно до розрахунків до вересня включно на виплату заробітної плати медичним працівникам потрібно близько 3 млн гривень, а 600 тис. гривень потрібно терміново, аби виплатити заробітну плату за червень поточного року», – сказав Михайло Постолюк і запропонував депутатам виділити 2,5 млн грн з коштів перевиконання бюджету медичним установам району на виплату заробітної плати з нарахуваннями.
Окрім цього, начальник фінансового управління запропонував включити до проекту рішення виділення цільових коштів для закладів освіти та культури: на придбання технічного обладнання для музею (10 тис грн), музичних інструментів для муз. шкіл (25 тис. грн), комп’ютерної техніки для бібліотек (20 тис.грн) , 839 тис. 142 грн : на обладнання для кабінетів захисту Вітчизни (25.616 тис.грн) та 813 526 грн для покращення матеріально-технічного стану опорних шкіл.
Депутати райради одноголосно (27 голосів «за») підтримали запропоноване рішення.
Голова районної ради Богдан Глова, звертаючись до депутатів, повідомив, що наступна сесія райради відбудеться у четвер, 3 серпня, на розгляд буде винесено 16 питань порядку денного. Серед них: пасажирські перевезення, оздоровлення школярів, фізична культура та спорт, ставки орендної плати, земельні питання, інформація про заклади охорони здоров’я і реформування галузі. Посадовець зазначив, що по галузі медицини є певні напрацювання, які будуть винесені на розгляд і обговорення депутатів.
Також Богдан Глова повідомив, що місцевим ЗМІ буде передано (на їх пропозицію) інформацію для оприлюднення щодо відвідуваності депутатами сесій.
У “різному” слово мав голова РО Братства ветеранів ОУН-УПА Мар’ян Длугош, який відзначив плідну співпрацю та подякував голові райдержадміністрації Петру Морозу, голові районної ради Богдану Глові, добродійникам за сприяння та допомогу ветеранській організації у здійсненні поїздок в межах області для участі в заходах національно-патріотичного спрямування, вшануванні пам’яті видатних діячів національно-визвольного руху.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top