Буська районна рада затвердила програму щодо пільгового медичного забезпечення ветеранів Афганістану

Буська районна рада затвердила програму щодо пільгового медичного забезпечення ветеранів Афганістану

З ініціативи районної організації ветеранів Афганістану Буська районна рада на черговому засіданні, 27 травня,  затвердила районну програму «Пільгове медичне забезпечення ветеранів війни в Афганістані на 2020 рік».

Програмою передбачено фінансування з районного бюджету на отримання учасниками бойових дій стоматологічних і інших послуг (відповідно діагнозу), отримання медикаментів за рецептом з розрахунку 5 тисяч гривень на одну особу. Зазначимо, що в Буському районі на сьогодні Буська районна організація ветеранів Афганістану нараховує 49 осіб.
Для того, аби скористатися програмою, учасник війни має надати в КНП «Буська ЦРЛ» копії посвідчення учасника бойових дій, паспорта та ідентифікаційного коду. На даний час аналогічна програма діє щодо учасників ООС (АТО).

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top