Буська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу з Німеччини. До благодійної справи долучились небайдужі бущани, медики та “Народна самооборона Львівщини”

Буська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу з Німеччини. До благодійної справи долучились небайдужі бущани, медики та “Народна самооборона Львівщини”

Позитивні поступи у районній лікарні на шляху до трансформації у багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування

15 січня до КНП “Буська центральна районна лікарня” привезли партію медичного обмеблювання, яке для нашої лікарні передали благодійники з Німеччини. Для потреб пацієнтів отримали: близько 15-ти комплектів спеціальних функціональних ліжок, тумб та крісел; десять медичних тумб і столів; два ролятори і холодильник для зберігання медичних препаратів.

Варто наголосити, що реалізувати таку добру справу вдалося з ініціативи керівництва медичного закладу, наших районних лікарів, небайдужих бущан-підприємців та БФ “Народна самооборона Львівщини”. Зазначимо, що ініціювали та наголосили на потребі гуманітарної допомоги, власне, самі ж медики, а саме: директор районної лікарні Володимир Замроз; районні депутати-лікарі завідувач новоствореного Приймального відділення Максим Коропецький і лікар-хірург Ігор Скобилко.

Транспортування з Німеччини до кордону України, власним коштом здійснив місцевий підприємець Роман Пришляк, а доставку до медичного закладу реалізував депутат Буської районної ради Андрій Нестерович. Ось так, із світу по нитці – бідному сорочка.

Така спільна робота є прикладом успішного тандему посадовців та громади, що на нашу думку, стане добрим прикладом для наслідування…

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top