Буське міське комунальне підприємство придбало новий автопідйомник

Буське міське комунальне підприємство придбало новий автопідйомник

Нещодавно Буське міське комунальне підприємство оновило свій спецавтопарк. Черговим оновленням стало придбання сучасного автопідйомника телескопічного на шасі МАЗ-4371N2, вартістю 1 млн 982 тис 700грн.

Керівник підприємства Надія Пінтоха зазначає, що це вже третя новенька спецмашина, яку придбали міські комунальники за останні 2 роки. Попередньо у активі підприємста вже працюють: сучасний сміттєвоз та дорожня комбінована машина(для посипання піском та очищення спецщіткою). Потреба у автопідйомнику була вкрай необхідна, до цього часу для обслуговування мережі міського освітлення комунальники змушені були орендувати таку спецавтівку у районних енергетиків, а справа ця не дешева і черга на таку техніку сягала кількох тижнів…

Окрім Буська, послугами автопідйомника користуються усі громади району, тому ця техніка принесе користь не лише для жителів нашого райцентру, а й для району.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top