Буське відділення Фонду соціального страхування надає консультативну та методичну допомогу з питань охорони праці

Буське відділення Фонду соціального страхування надає консультативну та методичну допомогу з питань охорони праці

З 1 серпня розпочав свою діяльність Фонд соціального страхування України, утворений шляхом об’єднання двох фондів: Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Відповідно до затвердженої правлінням Фонду соціального страхування України структури робочих органів Фонду, страхувальниками та застрахованими особами Буського району  опікується Буське відділення Управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області, яке знаходиться за адресою: м.Буськ, вул.Петрушевича, 18 (другий поверх Ощадбанку).

Державна політика в галузі охорони праці базується на принципах пріоритету життя і здоров’я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення  безпечних і здорових умов праці. Для забезпечення належних умов праці необхідно таке облаштування об’єктів виробничої  діяльності, така організація робіт й такі технологічні процеси, за яких виключалися б потенційні причини виробничого травмування й професійних захворювань.

Проведений аналіз показує, що більшість нещасних випадків відбуваються з організаційних причин. Така ситуація  викликана безвідповідальним  відношенням до виконання  своїх обов’язків посадовими особами підприємств, недбалим ставленням до свого життя і здоров’я самих працівників, допуском до роботи посадових осіб та працівників, які не мають відповідного рівня кваліфікації, низьким рівнем трудової  дисципліни на виробництві. Цей список причин травматизму можна  довго продовжувати. І саме роботодавець, шляхом виконання усіх вимог ст.13 Закону України «Про охорону праці», може і зобов’язаний не допустити випадки травматизму своїх працівників та створити надійну систему безпеки праці на своєму підприємстві.

Одним з основних завдань Фонду соціального страхування України є організація профілактики страхових випадків.

Запрошуємо керівників та фахівців з охорони праці підприємств району для надання консультативної  та методичної допомоги з питань охорони праці, розробки інструкцій з охорони праці, положень  та інших нормативних актів, що діють на підприємстві. Також хочемо порекомендувати для використання у роботі щомісячний профілактично-практичний журнал «Безпека праці на виробництві», в якому постійно надаються поради, відповіді на запитання, консультації з питань охорони праці.

До кінця 2017 року у Буському відділенні формується група із працівників підприємств району, що вирішують питання охорони праці, яким потрібно пройти навчання з питань охорони праці. У 2018 році за кошти Фонду планується провести навчання і перевірку знань даних працівників і  видати посвідчення встановленого зразка. Просимо керівників підприємств звертатись за потреби до Буського відділення ФССУ.

 

Головний спеціаліст відділення

І.Гудима

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top