Буські гімназисти стали учасниками освітньої програми “Innovatin and Enterprneurial Culturе”

Буські гімназисти стали учасниками освітньої програми “Innovatin and Enterprneurial Culturе”

Впродовж 12-23 серпня 50 учнів НВК «Буська ЗОШ I ст. — гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» віком від 12 до 16 років працювали за програмою “Innovatin and Enterprneurial Culturе” під керівництвом індійського волонтера Аагмана.

Результатом десятиденної роботи стало створення ідей для мобільних додатків. Школярі, які з великим захопленням та цікавістю працювали з волонтером, створили 6 проектів, які подаватимуться на конкурс.
“Участь у такій освітній програмі є вкрай важливою, оскільки ми прагнемо розвитку і якісних змін. А це можливо, коли педагоги надихатимуть дітей, мотивуватимуть до навчання, вчитимуть мислити критично, нестандартно, бути відкритими до світу і долати мовні бар’єри, відкривати нові культури, мови, можливості. А ще потрібно сміливо мріяти і втілювати свої мрії у життя, адже все залежить лише від нас”, – зазначила начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, яка відвідала 23 серпня підсумки занять разом з заступником голови РДА Тетяною Сай. Посадовці поспілкувалися з волонтером та педагогами, дітьми, подарували гостю з Індії українську національну символіку.
Зазначимо, що заняттями для дітей в рамках глобальної освітньої волонтерської програми в Східній Європі не лише впроваджується сучасний формат літнього відпочинку школярів, а й задається стандарт нової методики викладання, в центрі якої — інтереси та таланти дітей.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top