Буські каратисти знову кращі з кращих! Надбужанці вибороли 10 призових місць на чемпіонаті Львівської області з кіокушинкай карате

Буські каратисти знову кращі з кращих! Надбужанці вибороли 10 призових місць на чемпіонаті Львівської області з кіокушинкай карате

Львіська обласна федерація кіокушинкай карате 4-5 листопада провела чемпіонат Львівської області з кіокушинкай карате у розділі “ката” серед молодших юнаків/молодших дівчат 2003-2010 р.н. та юнаків/дівчат 2002-2003 р.н.
Загальна кількість учасників становила понад 70 юних спортсменів. Саме ці змагання були відбірковими до чемпіонату України, який відбудеться в кінці листопада у Львові.
Юні спортсмени продемонстрували високий технічний рівень виконання ката.

 

 

 

 

 

 

Команда з Буського району, тренера Віталія Крюкова в кількості 14 каратистів чудово виступила, виборовши десять призових місць!
ПЕРШЕ місце:
1 Олійник Максим 
2 Кравчук Анна
3 Ласка Яна
4 Хомяк Дмитро

ДРУГЕ місце:

1 Онисько Катерина
2 Монастирський Остап

ТРЕТЄ місце:
1 Мех Ярина
2 Гаєвська Наталя
3 Скоростецька Дарія

ЧЕТВЕРТЕ місце

1 Крюкова Соломія

“Вітаю та пишаюся всією командою ! Такий результат заслуга кожного члена команди” – ділиться своїми емоціями Віталій Крюков у мережі Facebook.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top