Буські комунальники до Великодніх свят прибрали міський парк імені Івана Франка

Буські комунальники до Великодніх свят прибрали міський парк імені Івана Франка

У такій чистоті міський парк пам’ятають лише старожили. І справді, парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва кілька останніх років перебував у повному занепаді. Повалені трухляві дерева, сміття та безлад, відсутність лавок та розбиті ліхтарі освітлення – ось такою візитівкою Буська був міський парк ще 3-4 року тому.

Але зміни відбулись, і відбулись вони на краще. Змонтували нові ковані лавки, заасфальтували доріжки, змонтували сміттєві урни, встановили дитячий майданчик, розчистили багаторічні хащі – Буське комунальне господарство справді демонструє якісні зміни у своїй роботі і цього не бачить лише сліпий. Так, лавки вже дещо понищили місцеві вандали, добили вони і залишки паркового освітлення, але парк вже утвердився як місце прогулянок і відпочинку містян. Роботи ще чимало, і першочерговою справою, мабуть, буде монтування належного освітлення, лише тоді можна говорити і про можливе патрулювання парку , і в результаті зменшення проявів вандалізму.

Світлина від Oxana Bozankaya.Приємно писати про задоволених міщан, які у соцмережах діляться позитивними враженнями від прибраного парку.

Допис від Oxana Bozankaya, фото автора.

“Сьогодні йдучи парком отримала масу задоволення від того,як гарно розчищені деякі ділянки.Так чисто було ще коли я була у школі.Коли всі дружно виходили на “суботніки”. Є надія,що увесь парк буде таким чистим.”

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top