Буські полісмени під час карантину навідуватимуть людей похилого віку, людей з інвалідністю, а також сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах

Буські полісмени під час карантину навідуватимуть людей похилого віку, людей з інвалідністю, а також сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах

Поліцейські Буського ВП під час карантину щоденно навідуватимуть людей похилого віку, людей з інвалідністю, а також сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах,щоб встановити хто потребує допомоги.
Дані заходи також проводяться з метою надання рекомендацій як вберегтися від коронавірусу та як поводитися під час карантину.
“Продовжуйте зберігати здоровий глузд і слухати експертів. Продовжуйте допомагати один одному, де це можливо. Це час, коли нам потрібно підтримати один одного, попри усі розбіжності та суперечності. Час поставити спільний інтерес вище за особисті.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Країна призупинила своє звичайне життя заради однієї мети – уповільнити поширення коронавірусу” – зазначили полісмени на сторінці Буського відділення поліції у мережі Facebook.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top