Буські полісмени провели уроки-розяснення з Надбужанськими школярами

Буські полісмени провели уроки-розяснення з Надбужанськими школярами

В Буській школі №2 відбулася зустріч районних полісменів з учнями 9 – 11 класів .

Під час такого спілкування з старшокласниками обговорили правила поведінки в громадських місцях, розглянутули права і обов’язки неповнолітніх. Хлопцям та дівчатам також розповіли про неприпустимість вживання наркотичних речовин та про їх згубний вплив на здоров’я і психіку людини, на конкретних прикладах пояснили, які необдумані вчинки можуть призвести до біди.
Разом з дітьми розібрали значення таких понять, як хуліганство, відповідальність за умисне заподіяння шкоди здоров’ю, кримінальна відповідальність за викрадення чужого майна. Школярам навели приклади злочинів, скоєних підлітками: крадіжки мобільних телефонів і товарів в магазинах; роз’яснили заходи відповідальності за дані правопорушення.
Крім цього, на лекції роз’яснили поняття «деструктивна організація», її види, способи втягнення неповнолітніх у протиправну діяльність.
Заняття за участю правоохоронців не були схожі на «суху» лекцію – вони проходили у форматі живого спілкування, де кожен міг поставити запитання й висловити свою точку зору. Поліцейські зуміли знайти спільну мову зі школярами різного віку, при цьому нову для себе інформацію змогли отримати і їх педагоги. Також дітям було доведено правила дорожнього руху.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top