Буські рятувальики проводять профілактичні бесіди з жителями району щодо правил безпеки у побуті

Буські рятувальики проводять профілактичні бесіди з жителями району щодо правил безпеки у побуті

Щодня рятувальники виїжджають на ліквідацію пожеж в житловому секторі та відкритій території. Як правило, найчастіше причинами таких пожеж стають: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електричних приладів, газового обладнання та пічного опалення, необережність під час паління.

Аби попередити виникнення таких пожеж та вплинути на свідомість громадян, співробітники Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області постійно проводять профілактичні відпрацювання житлового сектору Буського району та міста Буська.

12 серпня такі заходи відбулися у с.Новий Милятин. Спілкуючись з господарями приватних домоволодінь, та населенням, рятувальники звернулися з проханням відповідально ставитися до власного життя та життя оточуючих. Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій наголосили на правилах безпеки в побуті, не палити у ліжку, вчасно перевіряти справність електромережі та не залишати без нагляду увімкнені електричні чи газові прилади. Окрему увагу фахівці Служби порятунку зосередили на безпеці дітей, нагадавши, що потрібно постійно стежити за малечею та навчати правилам безпеки життєдіяльності.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top