Буські рятувальники беруть участь в обласних змаганнях

Буські рятувальники беруть участь в обласних змаганнях 

У Брюховичах на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Львівській області розпочалися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед кращих представників рятувальної служби Львівщини. Про це повідомили у прес-службі ДСНС України у Львівській області.

Участь у змаганні беруть 34 команди рятувальників із всіх куточків Львівщини. Вчора мірялися швидкістю, точністю та витривалістю представники 18 команд. Сьогодні спортсмени із ще 16 команд матимуть змогу поборотися за перемогу.

Упродовж двох днів учасники змагаються у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, перенесенні та підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі та підйомі за допомогою висувної драбини у вікно 3-го поверху, пожежній естафеті та бойовому розгортанні від пожежного автомобіля.

За результатами першого дня змагань, найкращі результати показала команда рятувальників із Дрогобицького району. Одразу за ними, друге місце посіла команда із міста Борислав, а третіми у змаганні стали спортсмени Загону технічної служби ДСНС Львівщини.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top