Буські рятувальники навчали школярів правил пожежної безпеки

Буські рятувальники навчали школярів правил пожежної безпеки

20 квітня з метою запобігання загибелі і травмування дітей під час виникнення надзвичайних подій та навчання їх правил безпеки життєдіяльності в Кізлівській загальноосвітній школі районні рятувальники провели практичні навчання з показовою евакуацією школярів з приміщення та ліквідацією умовного осередку загорання.

Як розповів журналістам Буського радіо головний інспектор Буського районного відділу головного управління ДСНС України у Львівській області Андрій Піджарко, головним завданням заходу було ознайомлення та навчання дітей основ пожежної безпеки, правил пожежної безпеки у побуті, порядковість дій в разі НС в громадських приміщеннях, практичні основи застосування вогнегасника та багато іншого…

В рамках заходу співробітники рятувальної служби організували виставку пожежної техніки та обладнання. Діти мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками пожежного автомобіля та бойового спорядження. Рятівники ДПРЧ-14 м.Буська розповіли у яких випадках використовується те чи інше обладнання, а старшокласники мали можливість приміряти на себе захисний спецодяг та потримати і застосувати пожежний рукав.

Після цього діти із задоволенням відповідали на усі запитання, що стосуються безпечної життєдіяльності людини, роботи рятувальників та пояснювали, як вони будуть діяти, коли все ж таки сталося лихо, у кого проситимуть допомоги, адже здоров’я та життя – це найцінніший скарб кожної людини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top