Буські спортсмени з інвалідністю беруть участь в обласній спартакіаді

Буські спортсмени з інвалідністю беруть участь в обласній спартакіаді

На базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник», що поблизу м. Червонограду, 12-13 вересня 2018 року проходить ХХХІ Спартакіада людей з інвалідністю.

Вже 31 рік поспіль такі змагання збирають активних і сильних духом людей Львівщини, щоб позмагатися у 10 видах спорту, а також продемонструвати свої здібності.
На відкритті обласної Спартакіади були присутні представники обласної та районної влади, керівники громадських організацій. Всі, хто виступали на відкритті змагань, висловлювали захоплення силою духу присутніх спортсменів, бажали їм здоров’я, подальших успіхів у спорті, оптимізму, удачі та віри у краще.
Голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради Петро Жукровський передав вітання від голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина всім спортсменам. «Кожна Ваша перемога – це чергове підтвердження того, що Ви рухаєтесь правильно» – звернувся він до учасників.
На теренах нашої області активно діє Львівська обласна асоціаціїя Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України», яка запроваджує ініціативи людей з особливими потребами у різних сферах діяльності, залучає їх до процесів реформування суспільства і  є ініціатором сьогоднішньої події.
Саме за ініціативи Асоціації обласна рада своїм рішенням затвердила Обласну комплексну програму правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю Львівщини на 2015-2018 роки, в рамках якої сьогодні проходить це дійство. 
Буський район представляють 5 спортсменів та керівник районої Асоціації інвалідів Климус Софія Якимівна.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top