Буським районом пройшов патріотичний велопробіг пам’яті головнокомандувача УПА Василя Кука та з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Буським районом пройшов патріотичний велопробіг пам’яті головнокомандувача УПА Василя Кука та з нагоди Дня фізичної культури та спорту

За ініціативи голови РО Спілки політичних в’язнів та репресованих Сергія Бондаренка, сприяння голови РДА Петра Мороза та голови райради Богдана Глови, у неділю, 9 вересня, відбувся велопробіг за маршрутом: Буськ – Гумнисько – Сторонибаби – Красне.

Серед учасників велопробігу були керівники органів влади, громадські активісти, вчителі фізвиховання, учні шкіл, спортовці із боксерського клубу”Самсон”, секції кіокушинкай карате разом із своїм наставником Віталієм Крюковим, учасники АТО, любителі активного способу життя.
Аби взяти участь у акції дехто приїхав з віддалених сіл, цілими сім’ями з маленькими дітьми, були тут і люди поважного віку. Всіх їх, а це близко 70 учасників, об’єднав спорт і активний спосіб життя. Супровід колони протягом усього шляху здійснювали правоохоронці та карета швидкої допомоги.

Як відзначили самі учасники патріотичного велопробігу, такий захід потрібно проводити не одноразово, а зробити щорічним. Тому на наступний рік, о цій же порі, організатори очікуватимуть більш масового старту.

 


Завершився велопробіг у селищі Красне біля могили останнього Головнокомандувача УПА Василя Степановича Кука, де відбулося волелюдне віче до 11 річниці з дня його смерті.

busk-rda.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top