Буський басейн обійшовся майже в 18 мільйонів гривень, але кожна копійка з цієї чималої суми вартує того!

Буський басейн обійшовся майже в 18 мільйонів гривень, але кожна копійка з

Чаша басену після реконструкції 2020рік

цієї чималої суми вартує того!

Сьогодні, 21 лютого, на запрошення районної влади журналісти Буського радіо разом керівництвом районної ради, депутатами та активістами відвідали відремонтований басейн Буської ДЮСШ. Про цей дороговартісний об”єкт добре знають не тільки у Надбужжі, але й в області, а то й Україні…

У цій статті ми не писатимемо про “Дев’ять Кіл пекла по Данте Аліг’єрі з Божественної комедії”, які пройшов цей об”єкт. Пересічного жителя нашого району це мало цікавить, залишемо полеміку для політиків та популістів. Усіх цікавить одне – коли ж запрацює оновлений Буський басейн? Але про все попорядку…

Басейн до ремонту 2017 рік

Участь у сьогоднішньому спілкуванні-звіті, взяв чималий десант посадовців. Голова РДА Олег Коваль, попередній очільник адміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова з заступником Романом Фурдою, голова бюджетної комісії райради, начальник фінуправління Бусьої РДА Михайло Постолюк, керівник сектору освіти райдержадміністрації Галина Олійник, міський голова Ростислав Сліпець, депутат райради Василь Кашуба, керівник підрядної організації Петро Орихівський, директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник, колишній заступник голови РДА Тетяна Сай та інші. Чому ми згадуємо у своїй статті стільки, не кожному бущанину відомих, прізвищ? А для того, що б ви зрозуміли, що для ремонту басейну об”єдналися у свій час обидві гілки влади та громада міста і району. А всі ці потуги були спрямовані для одного – щоб Буський район отримав сучасний басейн для потреб наших жителів.

А тепер про басейн:

2 листопада 2018 року – відділ освіти Біської РДА за четвертим разом таки уклав договір з ТОВ «Пласт» на реконструкцію басейну. За 11,9 млн грн підрядник демонтував та замінив покрівлю, підлогу та вікна у приміщенні басейну, обладнав басейн новою системою опалення та вентиляції.
17 грудня 2019 року – відділ освіти Буської РДА підписав угоду на додаткові 5,8 млн грн, за переговорною процедурою. Виникла потреба в додаткових роботах. У попередній кошторис було включено лише реконструкцію приміщення басейну, його перерахували і за новим контрактом відремонтували ще приміщення душових та роздягалень.

Додамо, що більше 4 мільйонів гривень – це були кошти громади району, які виділила Буська районна рада.

Вентиляційно-рекупераційне обладнання

Як зазначив під час екскурсії відремонтованим об”єктом підрядник Петро Орихівський, багато непередбачених витрат почали “вилазити” під час безпосередніх робіт.

“Для прикладу, згідно першого кошторису було заплановано відремонтувати лише чашу та накриття басейну, а де людям переодягатися, приймати душ та відвідати туалет?! Більше того, навіть у той же ремонт “чаші” не було включено гідроізоляції, лише заміна устилу плитки. Окремо добудували приміщення рекуператора-вентиляційної, а це, до слова, одна із найважливіших ланок для успішного функіонування басейну”, – зауважує підрядник. І таких “промахів” кошторису є досить, а це все непередбачені витрати!

Але, як ми зазначали вище, фінансові та будівельні нюанси нехай вивчають відповідні фахівці, нас же цікавить результат.

Приміщення басейну ззовні

На сьогодні, усі будівельні роботи завершені: повністю реконструйовано чашу басейну та замінено перекриття, вкладено новий устил з сучасної кольорової плитки в басейні, в душових, в приміщенні гардеробу, змонтовано повністю нову систему каналізування та водогону, працює надсучасне вентиляійно-рекупераційне обладнання, вкладено гідроізоляцію чаші, змонтовано сучасну багатоступеневу систему очистки води(вартість хімічних засобів для очищення та рециркуляції води на один місяць вартує більше 10 тисяч гривень), належна система опалення і т.д.

  • Графік роботи: з 11:00 до 15:00 – закріплено за школами району(школярі в рамках уроків фізвиховання).
  • 16:00 до 20:00(можливо 21:00) – для усіх охочих на платній основі.
  • 50 гривень – одна година плавання для дорослого.
  • 25 гривень – одна година для дитини(вік до 16 років). Діти до 14 років виключно у супроводі дорослого!
  • Одночасне перебування 8 людей на одну доріжку, всього одночасне перебування 48-ми громадян.

Сучасні душові з автоподачею води

У Буському басейні справді тепло, затишно, чисто та приємно перебувати. Цей об”єкт вартує витрачених сил та грошей. Все наче добре, а от коли матимемо перших відвідувачів ще не відомо, перспектива справді близька, але чіткої відповіді від керівництва ми так і не почули…

Все працює, води на 60% заповнено і щоразу додається, опалюється, від сьогодні вмикають підігрів цієї ж води, одним словом випробовувальні роботи у розпалі. Проте, ще не всі кошти проплачені підряднику, а також ще немає документації на введення в експлуатацію, робота над якою сьогодні триває. Тому й термінів офіційного старту  ще немає.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top