Буський консервний завод перевірять Львівські екологи

Буський консервний завод перевірять Львівські екологиDSCN9190

5 липня на засіданні сесії Буської районної ради голова райради Богдан Глова зачитав колективне звернення від жителів міста Буська. Мешканці райцентру, що проживають у мікрорайоні поблизу Буського консервного заводу звернулися з проханням вжити заходів до зазначеного підприємства, що на їх думку отруює навколишнє природне середовище нестерпним смородом, який люди терплять вже не один рік. Окрім того, міщани  повідомляють, що ввечері та рано вранці на території підприємства спалюють невідомі речовини, про що свідчать чорні клуби диму.

Оскільки питання першочергово стосується життя міста, то відповідати довелося очільнику міста. Міський голова Ростислав Сліпець повідомив, що він ознайомлений з даною проблемою, відповідні запити перевірити діяльність підприємства вже були подані  у певні обласні контролюючі структури. На сьогодні відомо, що обласна екологічна інспекція звернулася у Кабінет Міністрів України з проханням включити у план перевірок Буський консервний завод.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top