Буський новостворений загін територіальної оборони візьме участь у військових навчаннях на Яворівському полігоні

Буський новостворений загін територіальної оборони візьме участь у військових навчаннях на Яворівському полігоні

Під час чергового засідання сесії Буської районної ради голова Буської РДА Петро Мороз повідомив, що на території Львівської області створюють загони територіальної оборони. У нашому Буському районі такий загін теж сформують у кількості 30-ти чоловік для забезпечення охорони і захисту стратегічних об’єктів району та недопущення диверсійних дій ворога  на території району у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Кожна сільська рада має обрати одного-двох відповідальних людей, котрі у випадку загрози зможуть оперативно сформувати відділення загону  і вести оборону на своїй території.

Відповідна програма сприяння матеріально-технічному забезпеченню підрозділів територіальної оборони, дислокованих на території Буського району на 2018-2020 роки була прийнята Буською районною радою ще у травні цього року.

15-16 жовтня новосформований районний загін територіальної оборони пройде  навчання на території військового полігону у Яворові.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top