Буський район отримає 12 мільйонів гривень на ремонт доріг

Буський район отримає 12 мільйонів гривень на ремонт доріг

На ремонт доріг загального користування – 7 млн. Ремонт доріг комунальної власності на умовах співфінансування з місцевих бюджетів та приватного сектору – 5 млн

На Львівщині визначили дороги, які цьогоріч відремонтують за кошти обласного бюджету. Перелік доріг та суми коштів на їхній ремонт у п’ятницю, 15 квітня, погодила профільна комісія Львівської облради. Крім того, уже відомі списки доріг, які ремонтуватимуть за гроші з держбюджету та за кошти від перевиконання показників митних зборів.

Усього депутати облради спільно з чиновниками ЛОДА розподілили 163,8 млн грн з обласного бюджету на ремонт доріг загального користування.

Dorogy1

Перелік доріг, які ремонтуватимуть коштом обласного бюджету (натисніть для збільшення)

Відповідно, райони отримали: Бродівський – 5,5 млн грн; Буський – 7 млн грн; Городоцький – 8 млн грн; Дрогобицький – 24 млн грн; Жидачівський – 5 млн грн; Жовківський – 10,5 млн грн; Золочівський – 11 млн грн; Кам’янка-Бузький – 10,2 млн грн; Миколаївський – 5 млн грн; Мостиський – 5 млн грн; Перемишлянський – 7,5 млн грн; Радехівський – 6,1 млн грн; Самбірський – 8 млн грн; Сокальский – 11 млн грн; Старосамбірський – 4 млн грн; Стрийський – 5 млн грн; Сколівський – 11,7 млн грн; Труківський – 1,9 млн грн; Яворівський – 17,3 млн грн.

Зазначимо, що окремі дороги проходять через кілька районів, тому кошти на їхній ремонт розподілили між відповідними районами.

За словами голови профільної комісії облради Володимира Сагана, за ці кошти ремонтуватимуть переважно дороги загального користування місцевого значення. Там проведуть середньопоточний ремонт так званими картами – зріжуть покриття найбільш зруйнованих ділянок доріг і на них укладуть новий шар асфальту.

Усього на ремонт доріг у 2016 році в обласному бюджеті передбачено 282 млн грн. Як розповіла ZAXID.NET заступниця голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, 5 млн грн з цієї суми піде на освітлення пішохідних переходів. Ще 100 млн грн із загальної суми, передбаченої в обласному бюджеті, порівну розподілили між районами на ремонт доріг комунальної власності. «Кожен район отримав по 5 млн грн. Вони самі визначають перелік доріг, які ремонтуватимуть на умовах співфінансування з місцевих бюджетів та приватного сектору», – зазначила Гримак.

Ще 13,7 млн грн залишились у резервному фонді на випадок, якщо доведеться ремонтувати дороги після руйнування внаслідок стихійного лиха чи інших надзвичайних ситуацій. Відповідно, решту коштів – 163 млн грн – й розподілили депутати облради.

Додамо, що дороги на Львівщині ремонтуватимуть не лише за кошти обласного бюджету.

Dorogy3

Мапа ремонту доріг у 2016 році коштом державного бюджету та інвестиційних програм. Дороги, які відремонтують коштом обласного бюджету, на карті не позначені (натисніть для збільшення)

Dorogy2

Кошти на ремонт доріг з державного бюджету отримали лише п’ять районів (натисніть для збільшення)

Так, у межах державного інвестиційного проекту на 2016-2018 роки цьогоріч відремонтують дорогу міжнародного значення Львів-Шегині (на ділянці в м. Городок), дороги територіального значення Миколаїв-Городок-Жовква-Камянка-Бузька-Бібрка і Львів-Пустомити-Меденичі та дорогу регіонального значення Рава-Руська-Яворів-Судова Вишня. На це в 2016 році проектом передбачено 232 млн грн.

За кошти державного бюджету відремонтують дороги у Городоцькому, Мостиському, Пустомитівському, Самбірському та Старосамбірському районах (загалом 165,5 млн грн) та дороги державного значення Мукачеве-Львів, Львів-Тернопіль, Рудно-Західний обхід Львова (загалом 87,2 млн грн).

Також за рахунок коштів від перевиконання митних зборів запланований ремонт доріг Броди-Червоноград, Куровичі-Рогатин, Львів-Самбір-Ужгород та Львів-Радехів-Луцьк. На це протягом року планують отримати близько 680 млн грн.

Крім того, коштом польського кредиту мають відремонтувати дороги в Яворівському районі – Яворів-Грушів та Грушів-Немирів.

Інформаційні матеріали http://zaxid.net/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top