Буський район отримає більше 3-х мільйонів гривень для придбання сміттєзбиральних машин

Львівська обласна рада виділила більше 3 млн грн Буському району для придбання сміттєзбиральних машин

Сьогодні, 25 квітня, Львівська облрада виділила перший транш фінансування містам Львівщини, що підписали Меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові.

Відтак 15 млн грн екологічного фонду буде розподілено між містами Львівщини, які підписали Меморандум. Рішення про розподіл ще 15 мільйонів буде прийнятий на наступній сесії після аналізу запитів, що надходять від міст Львівщини.

Як повідомив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, за ці кошти органи місцевого самоврядування зможуть придбати необхідну їм спецтехніку – сміттєвози, бульдозери, екскаватори, трактори. Частину грошей скерують на впорядкування полігонів, які приймають сміття, а також ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Окрім того, депутати затвердили перелік природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Всього на ці заходи передбачено 106,7 млн грн.

Буський районний бюджет отримає субвенцію у суміі 1 млн 700 тис грн на придбання сміттєзбиральної машини для м.Буська і 1 млн 500тис на придбання сміттєвоза для селища Красне. Окрім цього передбачена субвенція із обласного фонду  охорони навколишнього природного середовища у сумі 497 тис гривень на заходи щодо відновлення сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану притоки р. Пустої на території Топорівської сільської ради.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top