Буський район скерував на медичну галузь додаткових 4.5 мільйона гривень

Буський район скерував на медичну галузь додаткових 4.5 мільйона гривень

Таке рішення прийняв, 20 березня, депутатський корпус Буської райради на позачерговому засіданні

Сума в 4 мільйони 458 тисяч гривень спрямовується на медичну галузь Буського району. Більша частина цих коштів – це заробітна плата наших медиків. 500 тисяч виділили на закупівлю медичних засобів і 100 тисяч на закупівлю пального, щоб довозити районних медиків до місця праці.

Також зазначимо, що згідно рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було виділено із резервного фонду Буської райдержадміністрації  сто п’ятдесят тисяч гривень для придбання дезинфікуючих засобів, тест-систем для діагностики грипу, засобів індивідуального захисту медперсоналу та ін.

На такі вкрай необхідні кроки пішли районні керівники, щоб хоча б частково забезпечити наших медиків засобами захисту, заробітною платою та доставкою до місця роботи. Таким чином районна влада консолідує усі наявні засоби та кошти навколо спільної проблеми – боротьби з коронавірусом.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top