Буський район сьогодні отримав новий автобус “Школярик”

Буський район сьогодні отримав новий автобус ” Школярик”

Сьогодні, 17 серпня, у школи області передали 36 нових шкільних автобусів. Урочиста передача «Школяриків» відбулася за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, голови Львівської ОДА Олега Синютки, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

«Ці автобуси мають принести дітям якіснішу освіту. І сьогодні у Львівській області створюються опорні школи, діти старшої школи повинні здобувати освіту в хороших кабінетах, з кваліфікованими вчителями і мати рівні можливості, незалежно від того, де вони народилися. Сьогодні вже створено 50 опорних шкіл у Львівській області. І, коли ми подивились на результати ЗНО, то діти із сільської місцевості саме на Львівщині показують найкращі результати серед інших областей. Це свідчить про те, що тут дбають про освіту. І цей крок, коли з програми на шкільні автобуси у Львівській області було витрачено 64 мільйони і лише одна частка – це були державні гроші. Все інше було надано тут місцевим бюджетом. Вітаю усіх тих, кому вдалося це зробити, а також дітей та вчителів, які матимуть можливість доїжджати на навчання з комфортом і отримувати кращу освіту», – зазначила Лілія Гриневич.

Автобуси придбали у межах виконання заходів на 2018 рік Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки. За результатами проведеної закупівлі у системі електронних торгів ProZorro, вартість автобусів склала 63 млн 680 тис гривень.

«Сьогодні ми говоримо про «Нову українську школу», про нові автобуси та збільшення фінансового забезпечення. Крок за кроком збільшується заробітна плата, матеріальне забезпечення в галузі освіти. Ми горді з того, що нас є кому захищати, а також з того, що нам є кого захищати. Наші діти – це дорога в майбутнє. Президент правий, коли говорить про армію, віру та мову. Тільки так ми підемо вперед. На цих автобусах поїдуть до знань і доброго життя наші діти. Це кошти не лише державного та обласного бюджетів. Це кошти кожної громади, і ми тішимося що зробили велику справу. Дякую вам усім за нашу спільну віру в Україну», – зазначив Олег Синютка.

«Всі 36 автобусів зібрані в Україні, без російських комплектуючих. Це була принципова позиція Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації. Минулого року щодо цього була дискусія, цього ж року ми розуміємо, що український товаровиробник почав домінувати і на цьому ринку також», – додав Олег Синютка.

Нові автобуси отримали 17 районів, 11 ОТГ та 3 комунальні заклади обласного підпорядкування.

Нагадаємо, торік для шкіл Львівщини придбали 68 шкільних автобусів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top