Буський район у п”ятірці лідерів серед потенційних переможців конкурсу проєктів місцевих ініціатив 2020 року

Буський район у п”ятірці лідерів серед потенційних переможців конкурсу проєктів місцевих ініціатив 2020 року

Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив затвердила 1111 потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проєктів місцевих ініціатив у Львівській області. Таке рішення ухвалили сьогодні, 28 січня.

Нагадаємо, що на Конкурс – 2020 було подано 2609 заявок, з яких 2170 – зареєстровано.

«Загальна сума з обласного бюджету на реалізацію 1111 проєктів – 134,4 млн грн. Загальна ж їх вартість – 295,3 млн грн, а небюджетний внесок – 75,5 млн грн. Примітно, що небюджетний внесок у порівнянні з минулим роком зріс на майже 10 млн грн. До слова, цьогоріч процент небюджетного співфінансування – на високому рівні. Загалом же на Програму з обласного бюджету планується скерувати 140 млн грн. Дякую експертам за оперативне оцінювання проєктів. Вітаю потенційних переможців», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради, співголова Конкурсної ради Юрій Гудима.

Лідери-пріоритети

Найбільше коштів із 134,4 млн грн спрямують на пріоритет «Освіта»: з 758 зареєстрованих проєктів – експертами підтримано 372; на пріоритет «Інші пріоритети»: з 396 – потенційними переможцями стали 198 проєкти; на пріоритет «Культура»: з 347 – потенційними переможцями стали 169 проєктів.

Важливо, що відсоток згаданих переможців до загальної кількості поданих проєктів складає 49-50% в межах пріоритету залежно від загального рейтингу проєктів і відсотку небюджетного внеску в кожному з них.

Потенційні переможці. Райони

Лідерами цьогорічного конкурсу стали Мостиський (із 2 поданих проєктів потенційними переможцями стали 2 (100%)) і Радехівський (із 28 поданих – переможцями стали 28 (100%).

Далі в рейтингу за лідерами йдуть – Городоцький: із 46 поданих проєктів потенційними переможцями стали 38 (83%), Буський: із 46 поданих проєктів потенційними переможцями стали 37 (80%), Бродівський: із 69 поданих проєктів потенційними переможцями стали 46 (67%), Жидачівський: із 50 поданих проєктів потенційними переможцями стали 33 (66%) райони. До речі, Радехівський і Буський райони вперше увійшли в п’ятірку лідерів.

Варто наголосити, що найбільше потенційних переможців має Золочівський район – 86, однак, подавши 141 проєкт, має невисокий процент – 61%.

Усього з адмінтеродиниць, що входять до складу районів (міста районного значення, села і селища, без ОТГ), було подано 1287 проєктів, з яких перемогли 654.

Що далі?

Далі – потенційні переможці до 17:00 год. 14 лютого 2020 року мають подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування у розрізі проєктів до Львівської облради на електронну адресу: microproekt@gmail.com. Наолошуємо, саме рішення, а не гарантійні листи.

Ті заявники, котрі не підтвердять бюджетне співфінансування, автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проєкту за рейтингом у цьому ж пріоритеті Програми.

Після того, як всі надішлють вищезгадані рішення, відбудеться засідання Конкурсної ради, де і затвердять перелік переможців.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top