Буський район в черговий раз із робочим візитом відвідав Народний депутат Михайло Бондар

 Буський район в черговий раз із робочим візитом відвідав Народний депутат Михайло Бондар

Вчора, 20 лютого, із робочим візитом у Буському районі побував Народний депутат від нашого округу Михайло Бондар. Зазначимо, що такі робочі зустрічі із громадами нашого району Михайло Бондар проводить регулярно. Депутат традиційно відвідує об’єкти соціальної інфраструктури,  на ремонт чи реконструкцію яких виділені кошти із державного бюджету за його сприяння, а також ті об’єкти, на які планує залучити державні кошти. 20 лютого Народний депутат провів особистий прийом громадян у місті Буську, також поспілкувався із мешканцями сіл Заводське, Чаниж та Топорів.
На зустрічах жителі сіл озвучили важливі питання: розміру заробітної плати освітян, перегляду та перерахунків військових пенсій, роз’яснення щодо повноважень ОТГ, перебіг реформування медичної галузі, медичних лабораторій, ремонту Народних домів, розповсюдження та збільшення частки української мови на телебаченні і радіомовленні.
Як підкреслив Михайло Бондар наших громадян хвилюють не тільки їх особисті проблеми, а вони щиро хвилюються і за свою країну.

“Дискусії, розмови, іноді суперечки, поради, питання, у кого подяка, а у кого і нищівна критика. Але я дякую кожному , хто приходить та висловлює свою думку.
Аналізуємо, думаємо як допомогти, що можемо зробити…
Одним словом – працюємо.” – зазначив у підсумку Михайло Бондар.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top