Буський район з робочим візитом відвідав голова Львівської ОДА Максим Козицький

Буський район з робочим візитом відвідав голова Львівської ОДА Максим Козицький

Сьогодні, 2 вересня, до Буського району з робочим візитом приїхали голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький та директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска. Посадовці спільно з місцевою владою, головою РДА Олегом Ковалем, заступниками голови РДА Богданом Гринишиним, Тарасом Думою, заступником голови Буської райради Романом Фурдою, очільницею сектору освіти Галиною Олійник відвідали єдиний на теренах Львівщини Центр національно-патріотичного виховання, який розташований в приміщенні Буської гімназії ім.Євгена Петрушевича. Максим Козицький передав для потреб центру більше десятка каріматів, похідний намет та казанок.

Після короткої екскурсії навчальним закладом, яку провела очільниця гімназії Ольга Антонишин, посадовці оглянули навчальний клас Центру національно-патріотичного виховання. Про експонати та про іншу військово-медичну амуніцію  розповіли воїни АТО, викладачі військово-патріотичного центру Ігор Генза та Олександр Мошонкін. Після відвідин навчального закладу керівник області спільно з воїнами АТО  поклали корзину квітів до пам”ятника президенту ЗУНР Євгену Петрушевичу.

Метою візиту голови ЛОДА були й відвідини та ознайомлення з ходом реконструкції спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ. Тут на сьогодні тривають активні роботи по укріпленню опорної стіни та основи трибун. Ще одним об”єктом зацікавлення Максима Козицького був і Палац графа Бадені, де проводиться ремонт частини даху  історичної будівлі.

У підсумку після відвідин низки об”єктів соціальної інфраструктури голова ЛОДА обговорив з місцевими посадовцями проблеми та пропозиції щодо кожного з них.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top