Буський район згідно з новим епідподілом залишається у жовтій зоні

Буський район згідно з новим епідподілом залишається у жовтій зоні

Державна комісія ТЕБ і НС під час позачергового засідання 24 вересня переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України. Зокрема Львів залишили у «жовтій» зоні, натомість Пустомитівський і Перемишлянський райони, які були у «червоній» зоні, перевели у «помаранчеву».

Новий епідподіл запрацює з понеділка, 28 вересня. Регіони з червоним рівнем епіднебезпеки переглянуть за 14 днів.

До «червоної» зони епідемічної небезпеки на Львівщині не віднесли жоден район, натомість до помаранчевий рівень встановили у Бродівському, Золочівському, Перемишлянському, Пустомитівському та Сокальськоум районах.

У «жовтій» зоні залишили Львів, Борислав, Дрогобич, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Радехівський, Сколівський, Стрийський та Яворівський райони Львівської області. Решта районів увійшли до «зеленої» зони за рівнем поширення Covid-19.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top