Бузецькі легкоатлети успішно виступили на чемпіонаті України зі спортивної ходьби в Івано-Франківську

Бузецькі легкоатлети успішно виступили на чемпіонаті України зі спортивної ходьби в Івано-Франківську

З 23 по 24 березня в місті Івано-Франківськ відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби за участю найкращих легкоатлетів-скороходів з усієї України.

Збірну команду Львівщини представляли у змагах четверо вихованців Буської ДЮСШ, які взяли участь у спортивній ходьбі на 2 км вулицями міста (вікова категорія U-16).
Перемогу на цій дистанції після нещодавного тріумфу в легкоатлетичному двоборстві чемпіонату України в Києві святкувала з результатом 9.36,0 наша землячка з Петрич Соломія Діжак (тренери Володимир Єретик, Юліан Єретик, Ірина Ільчишин), яка значно випередила на дистації своїх суперниць.

Варто відзначити також 4 місце перспективної бущанки Вікторії Павлух (рез.10.22), 13 місце Соломії Тарнавської (рез.10.43) та 14 місце Олександри Лефтер (рез.10.48). Дівчата, як зазначають їх тренери Володимир та Юліан Єретики, здобули їх у запеклій боротьбі з 43-ма суперницями, які взяли участь у старті на цій дистанції. З кожним забігом юні спортсменки набираються досвіду та підвищують свої особисті та командні результати.

Спортовець Буської ДЮСШ Ілля Білик, який у змагах представляв Волинську область (тренери Володимир Єретик і Володимир Яловик) дебютував на дистанції 20 км і виконав норматив майстра спорту України з результатом 1:28:46, зайнявши 7 місце серед чоловіків і 5 серед молоді.

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top