Чемпіон Паралімпіади Віктор Дідух просить врятувати Львівський протезний завод

Чемпіон Паралімпіади Віктор Дідух просить врятувати Львівський протезний завод

Багаторазовий чемпіон міжнародних турнірів з настільного тенісу, чемпіон Європи, чемпіон Літніх Паралімпійських ігор Віктор Дідух вимагає не закривати Львівський протезний завод, який фактично доводять до банкрутства і з нього звільняються кращі працівники. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

 У спортсмена зламався дорогий протез, який створили у Львові, а полагодити його буде ніде, бо завод фактично простоює вже п’ятий місяць поспіль.

«На турнірі в Словаччині в мене розломався навпіл протез на якому я виграв Паралімпіаду і чемпіонат світу, який зробили у Львові. А тепер навіть якщо я придбаю дорогу деталь то я не зможу його полагодити у Львові, бо протезний завод хочуть закрити», – обурений чемпіон.

Він також стурбований, що в Україні знищують Львівський протезний завод, коли триває війна та просить допомогти зберегти його.

«Як можна закривати протезний завод під час війни? Напевно всіх скоро повезуть в Німеччину і там нам будуть робити протези. Чи може хтось помогти зберегти цей завод? Бо прийдеться приварити арматуру до ноги в гаражі і так грати в теніс. А скільки ще таких людей,  яким потрібні протези?», – обурений Віктор Дідух.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top