Через самовільні рубки лісу в Буському районі суд стягнув з підприємства 300 тисяч

Через самовільні рубки лісу в Буському районі суд стягнув з підприємства 300 тисяч

На Львівщині за втручання прокуратури до бюджетів різних рівнів відшкодовано 300 тис грн. Власне, йдеться про стягнення збитків, які були нараховані органами контролю за самовільні рубки лісів. Про це  повідомили у прес-службі ГУ НП у Львівській області.

Завдяки вжитим Буським відділом Радехівської місцевої прокуратури заходам, державним підприємством «Буське лісове господарство» відшкодовано до бюджетів 300 тис грн збитків, завданих незаконними рубками лісу.

Так, прокуратура звернулась до суду з приводу стягнення в примусовому порядку шкоди, завданої державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, що призвело до самовільних рубок лісу в одному із лісництв Буського району, а саме 58 дерев різних порід кубомасою 74,4 м3.

Оскільки шкоду відповідач так і не сплатив, прокуратура звернулась до суду з вимогою їх стягнення у примусовому порядку. Як наслідок останнім повністю виконано рішення суду та сплачено до бюджетів різних рівнів 300 тис грн.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top