Чи можливо повернути Красненський став громаді ?

Чи можливо повернути Красненський став громаді ?

Вчора, на сесії Буської районної ради депутати заслухали інформацію керівника Радехівської місцевої прокуратури Миколи Дроздюка про стан законності,боротьби із злочинністю на території Буського району впродовж 2017року.

У своєму виступі керівник прокуратури зазначив, що у 2017 році зменшилась кількість зареєстрованих злочинів середньої тяжкості із 174 (у 2016р) до 77 , але збільшилась кількість тяжких кримінальних правопорушень із 119 до 179 та кримінальних порушень невеликої тяжкості з 101 до 151.Також зменшилась кількість вчинених злочинів проти власності із 272 до 236. Разом з цим мав місце ріст злочинів, пов’язаних з привласненням, розтратою майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем з 6 до 43.

На початок 2017р в провадженні слідчих Буського ВП перебувало 657 кримінальних проваджень. Впродовж 12 місяців 2017р розпочато 751 проваджень. Станом на 1.01.2018р на залишку перебувало 690 кримінальних проваджень (49% від числа усіх розслідуваних). Закінчено досудове розслідування у 553 кримінальних провадженнях, що становить 39,28%. До суду з обвинувальним актом скеровано 11 кримінальних проваджень.Закрито 437 кримінальних проваджень, що становить 31% від числа розслідуваних.

Голова Буської районної ради Богдан Глова звернувся до керівника прокуратури із запитанням щодо ходу розслідування порушень, виявлених при користуванні водним об’єктом ПрАт”Львівоблрибкомбінат” на території Красненської, Буської та Куткірської сільських рад.

Про хід розслідування розповідає керівник Радехівської місцевої прокуратури Микола Дроздюк:

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top