Чи закриють Задвір”я на карантин? Поки що у селі підтверджено лише 3 випадки коронавірусної інфекції Covid-19

Чи закриють Задвір”я на карантин? Поки що у селі підтверджено лише 3 випадки коронавірусної інфекції Covid-19

Про обмеження в’їзду у село поки що не йдеться. Проте, районні медики застерігають від відвідування цього населеного пункту, а також закликають місцевих жителів обмежити виїзди за межі села

Ми вже повідомляли, що 27 квітня у Буському районі було зафіксовано перший лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Трапилося це у селі Задвір”я. Згодом у цьому ж населеному пункті підтвердили ще два випадки захворювання на COVID-19. Окрім того, було встановлено чимале коло контактніих осіб – більше 30-ти! На сьогодні районні медики провели низку експрес-тестів та ПЛР-тестів цим контактним особам, очікуємо на результати…

Ситуацію у Задвір”ї прокоментував керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

Згідно останньої інформації у с.Задвір”я лабораторно підтверджено 3 випадки COVID-19. Ці особи перебувають на лікуванні у Львові, перебіг хвороби проходить у легкій формі. Встановлено коло контактних осіб, а це більше 30 громадян. Усі ці особи протестовано експрес-тестами, а також вони перебувають під пильним моніторингом.

Осередком хвороби зафіксовано автотранспорт(спецавтобус, яким цих громадян доставляли до місця їхньої праці, Львівських медичних закладів, де ймовірно і відбулося зараження).

У Буській РДА видали розпорядження про додаткові протиепідемічні заходи 

– Сьогодні у Задвір”я направлено працівників Бродівського міжрайонного відділу ДУ «Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України» для оцінки осередку COVID-19 та дезинфекції місць проживання осіб у яких було підтверджено наявність коронавірусу.

– Передбачено провести додаткову дезинфекцію місць можливих скупчень громадян, зокрема продуктових магазинів. Проведуть також загальну дезинфекцію головних вулиць населеного пункту.

– Організовано соціальний супровід громадян, що перебувають на самоізоляції у тому числі й одиноких осіб.

– Проводиться постійний моніторинг усіх контактних осіб.

– Протягом 14-ти днів проводитимуться експрес-тестування з певної вибірки громадян населеного пункту

– Триває аналіз епідеміологічної ситуації.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top