Чим і як живе культура у селі? У Буському районі продовжують об’їжджати сільські Народні доми

Чим і як живе культура у селі? У Буському районі продовжують об’їжджати сільські Народні доми 13924821_1063615233720547_7128728256401624429_n

10 серпня комісійна група відділу культури та туризму Буської РДА продовжила об’їзд населених пунктів, де діють сільські Народні доми. Цього разу маршрут проходив через територію Побужанської,  Яблунівської, Соколянської, Топорівської, Заводської сільських рад.

Варто зауважити, що бодай незначні, але зміни відбулися у кожному НД. З поміж усіх закладів культури позитивно вирізняється Топорівський. Це, можна сказати, ідеальний заклад. І матеріальна база, і  оформлення документації, інфраструктура закладу і наявна робота – все відповідає вимогам часу. Старанні господарі цього Народного дому – Оксана Таланчук та Ольга Чекальська  тісно співпрацюють із сільською радою, освітою, громадськими організаціями.

13920666_1063612447054159_8587380083314091562_nНД с. Гута – компактний, з натяком на родинність, домашність.  Директор Надія Гнатюк за останній час сама зробила чимало:гарна огорожа, бетонна доріжка, очищена від зайвих насаджень територія.

Побужанський НД (директор Марія Гродзевич, художній керівник Степан Гродзевич) теж за останній час гарно змінився. Чудовий актовий зал, у якому справді живе дух мистецтва. Гарне у Побужанах подвір’я, заквітчане, з невеликим спортивним майданчиком.

Яблунівський НД сусідує із сільською радою. Подвір’я уквітчане, його прикрашає пам’ятник Т.Г.Шевченку, є дитячий майданчик, на якому завжди гамірно. Оксана Піджарко, директор закладу, не тільки талановита співачка, а й добра господиня,  диригент мистецьких акцій. Як великий позитив – тісна співпраця із головою сільської ради Надією Романюк.

НД с. Волиця – проблемний. Донедавна стояло питання про призупинення роботи закладу культури у зв’язку з аварійним станом. За кілька місяців щось змінилося: встановили нові двері, засклили вікна, встановили дашок при вході. Але проблем для вирішення є більше, ніж хотілося б. Закладу потрібен капітальний ремонт приміщення.

Соколянський НД (директор Ігор Сахаревич) має старі проблеми і багато з них можна було б вирішити13895102_1063613557054048_2796840185273744452_n невеликими затратами коштів з бажанням громади активізувати його роботу.

Грабівський НД (директор  Павло Лукасевич) – старенька хатина, але доглянута. Приміщення потребує поточного ремонту.

НД с. Заводське – велике приміщення з багаторічною потребою капітального ремонту: відсутнє опалення, грибкові стіни та підлога, протікає дах. Дух культури підтримує і розвиває спільно із творчою командою директор НД Зіновія Заковоротна.

Методичну допомогу та допомогу у вирішенні виробничих проблем під час об’їзду надавали начальник відділу культури та туризму Буської  РДА  Людмила Ціхоцька, провідні методисти Буського РНД Любов Блінова, Ірина Калиновська та методист театрального жанру РНД Оксана Шквір.

Інформаційний матеріали Відділу культури Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top