Численна делегація з Львівщини вирушила на Схід України

Численна делегація з Львівщини вирушила на Схід України

Уже традиційно напередодні Дня Незалежності України голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, депутати, працівники апарату облради, керівники районів області, волонтери вирушили на схід України. Цьогоріч від Буського району у складі делегації із Львівщини на Схід поїхав заступник голови Буської районної ради Роман Фурда.

Програма перебування передбачає участь в офіційних святкових заходах, відкриття дитячих майданчиків у Новотошівському та Новому Айдарі, встановлення у Новотошківському обеліска на місці загибелі військовослужбовців із Львівщини.

22 серпня, у межах поїздки, Львівська делегація на горі Карачун (Донецька область) вшанувала пам’ять екіпажу підполковника Андрія Бєлкіна на Мі-8МТ, що загинув на цьому місці в 2014 році – за кілька днів до звільнення Слов’янська. На борту перебували дев`ятеро військових, троє з них – із Львівщини.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, стоячи на місці загибелі наших земляків, зауважив: “Вшановуючи пам’ять кожного нашого Героя, ми наближаємо нашу перемогу, наближаємо закінчення війни”.

Крім того, тут освятили пам’ятний знак Героям, який був встановлений за підтримки Львівської обласної ради.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top