Члени Буської районної асоціації інвалідів «Вікторія» 11-15 серпня здійснили оздоровчо-пізнавальну поїздку на дитячу туристичну базу «Карпати»

Оздоровча поїздка в Карпати

Члени Буської районної асоціації інвалідів та РСКІ «Вікторія» 11-15 серпня 2018 року здійснили оздоровчо-пізнавальну поїздку на дитячу туристичну базу «Карпати», що знаходиться в селі Дубина Сколівського району. Учасники поїздки побували на екскурсії в природному музеї-заповіднику «Тустань» та в давньоруській Тустаньській фортеці.

У 20 ст. Тустань була знаковим місцем у національних визвольних змаганнях. У 1918 році на честь проголошення ЗУНР на Камені було викарбовано велику лінію,а на ній – тризуб. У час визвольної боротьби в 1940 -1950-х р.р. поблизу каменя, в урочищі Погарці, розташовувалися криївки вояків УПА з куреня «Бойки» ім. Богдана Хмельницького. У 1907 році на Камені був викарбуваний тризуб, а I-го листопада 1987р. був піднятий синьо-жовтий прапор. Члени Буської РАІ та РСКІ мали можливість побувати на цих мальовничих Урицьких скелях, які розташовані на лівому боці долини річки Стрий. Складаються скелі із трьох груп каменів-пісковиків: Гострий Камінь, Жолоб та Камінь. Скеля Камінь є найбільш відомою. А відома вона завдяки тому, що у 9-13 ст. тут існувала давньо-руська фортеця Тустань, яка була прикордонно-митним сторожовим пунктом.

Побували і на Кам’янецькому водоспаді. Назва цього красеня походить від назви гірської річки Кам‘янка. Розташувався Кам‘янецький водоспад серед лісистих схилів на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди». Висота падіння води у ньому сягає 6м.

Відвідали також Журавлине озеро, яке ще називають «Мертве озеро». Розміщене воно неподалік Кам’янецького водоспаду. Це озеро насичене великою кількістю сірководню та є унікальним. Краєвид озера надзвичайно мальовничий. Довкола ростуть рідкісні рослини, дерева та ялини.
Неймовірні емоції отримали екскурсанти на підвісній канатній дорозі «Захар Беркут», що знаходиться в селі Волосянка. Вона є найдовшою канатною дорогою в Україні. Її довжина становить 2700 метрів. Дорога піднімається високо в гору, на висоту більше кілометра.
Діти каталися на квадрациклах та конях, де і отримали масу задоволення.

Побували на розважально-оздоровчому комплексі «Золота Форель». На ставках діти годували рибок. Це їм дуже сподобалось. Весь вільний час діти купалися в річці, займалися спортом.

Колектив Буської асоціації інвалідів щиро вдячний за сприяння в організації поїздки голові Буської РДА Петру Морозу, голові Буської міської ради Сліпцю Р. С., благодійникам: Гладишевському А. І., Кв’ятковському Д.О., Пришляку Р.Р., Кадиляку М.С., Козаку Б.Р., Степанику Б.В., Кучмі Р.А.

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top