Чотири учасники з Буського району стали переможцями обласного фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі! »

Чотири учасники з Буського району стали переможцями обласного фестивалю-конкурсу «І слово,і пісня, матусю, тобі! »

Чотири учасники з Буського району стали переможцями у номінаціях «Авторська поезія», «Авторська проза» та виконання пісні про маму.

На вручення дипломів від Львівського обласного Союзу українок були запрошені Микитюк Ольга, учениця 6 класу НВК «Полтвівська ЗОШ І-ІІ ст.» (вчитель Вовчак Оксана Богданівна) за поезію «Матусина колискова», Лехів Діана, учениця 11 класу НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» (вчитель Ковальчук Ольга Ярославівна) за вірш «Мати героя», Атаманчук Владислав, учень 8 класу Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Атаманчук Мар’яна Петрівна) за лист до мами «Вдячність через роки». Їхні роботи – це поезії про материнські почуття над колискою немовляти, постійну тривогу матерів у зв’язку з подіями на Сході України. Юні таланти висловлюють щиру повагу до материнства, безмежну вдячність і любов до найріднішої людини – матері, їхні проби пера нагадують одкровення юної душі, дароване найріднішим, тим, хто є надійною опорою в житті і водночас музою юним обдаруванням.
Для рідної матусі і всіх матерів виконувала пісню Ірини Білик «Мама» учениця 4 класу Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Юлія Коваль (вчитель Чернецький Володимир Григорович).
Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету й успіху у світі.

Лабінська С.С., методист районного

інформаційно-методичного центру

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top