Чотири юнаки з Буського району пройдуть військову службу на офіцерських посадах

 Чотири юнаки з Буського району пройдуть військову службу на офіцерських посадах

Міністром оборони України підписано наказ про призов офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу до Збройних Сил України строком на 18 (вісімнадцять) місяців.

Вже 19 та 20 червня відправлено перших чотирьох найвідважніших молодих юнаків з Буського району на трьохмісячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації в м.Одеса та м.Львів. Після цього вони будуть призначені на первинні офіцерські посади у військові частини ЗСУ. Призваних офіцерів не залучатимуть до виконання завдань в зоні АТО за умови, якщо вони особисто не підпишуть контракт і особисто не погодяться на службу в АТО.

Найсвідомішими офіцерами виявилися жителі с.м.т.Олесько та с.Утішків. Вони справжні захисники своєї країни !

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top