Covid-19 у Буському районі станом на 26.06.2020

Про випадки захворювань на COVID-19 ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що станом на 26.06.2020 року у Львівській області зареєстровані 4836 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, у т.ч. за останню добу 209 випадів.

Госпіталізовано за попередню добу в заклади охорони здоров’я 81 особа, на амбулаторне лікування скеровано 131 особа. На стаціонарному лікуванні перебувають 843 особи, в реанімаційному відділенні – 58 осіб, на ШВЛ – 14 осіб.

На території Буського району станом на 26 червня зареєстровано 43 лабораторно підтверджених  випадки захворювання на COVID-19 в т.ч. 4-ро дітей до 17р. На самоізоляції перебуває – 8 осіб та 2-є осіб на стаціонарному лікуванні у КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» та КНП ЛОР “Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Юрія Липи». Одужало – 33 особи, з них 4 дітей віком  до 17 років. Зареєстровано 1 летальний випадок .

Аналіз показників захворюваності на СOVID-19 в розрізі вікових груп вказує на те, що найбільш інфікованим є доросле населення району – 90,4 %: віком від 18-29років –   2 осіб, 30-64 років – 31 особа та 65 і старше – 5 осіб. Питома вага захворілих дітей у віковій групі до 17 років склала   9,5  %:  від 0-4 років – 1 особа, 5-14 років – 2 особи та 15-17 років – 1 особа .

Захворювання коронавірусною хворобою реєструвалися серед  жителів району:                с.Задвір`я – 23, с. Полоничі – 4,  м.Буськ -3, с.Богданівка -2, с.Ріпнів – 2, с.Вербляни -2,           с.Мармузовичі -2,  смт.Олесько-1, с.Безброди – 1, смт.Красне -1, с.Заводське – 1 випадок.

      За наявною статистикою саме люди похилого віку перебувають у найбільшій зоні ризику враження коронавірусом. Знижений імунітет та хронічні хвороби роблять їх особливо вразливими.

   Прості й дієві поради, які допоможуть зберегти здоров’я Ваших близьких:

 – Детально розкажіть своїм рідним про небезпеку, яку несе коронавірус.

– Поінформуйте їх про основні методи запобігання хворобі :самоізоляція, часте миття рук, дезінфекція рук і поверхонь, тощо

– Забезпечте їх усім необхідним, щоб вони не мали негайної потреби виходити з дому. Придбайте для них продукти, предмети першої необхідності, ліки та антисептики.

– Спілкуючись із рідними, дотримуйтеся правил гігієни, щоб не заразити їх і не заразитися самим.

Бродівський міжрайонний відділ   ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України»

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top