Де у Буському районі можна зануритися у воду на Водохреща

Де у Буському районі можна зануритися у воду на Водохреща.

Детальна інформація для любителів крижаного купання

19 січня, у день Хрещення Господнього, традиційно освячуватимуть воду, а відчайдухи занурюватимуться в ополонки. З давніх-давен вважають, що саме на Водохреща вода стає цілющою, і якщо в ній скупатися, то хвороби відійдуть, організм очиститься, а рік буде добрим. Чимало людей цього дня йдуть на водойми, щоб побачити освячення води та пірнути в ополонку.

У Надбужжі офіційно дозволено влаштувати собі зимове купання на трьох водоймах: у с.Новий Милятин, с.Підставки та с.Рижани. Саме на цих водоймах задля вашої безпеки чергуватимуть рятувальники та медики.

Нагадуємо Вам про необхідність неухильно дотримуватися правил поведінки під час проведення заходів «йорданського святкування» на водних об’єктах.

Купання під час свята повинно проводитись  лише у спеціально облаштованих місцях, де буде організоване чергування рятувальників та медиків, і є можливість за необхідності швидко отримати допомогу фахівців. Відповідно до вимог «Правил поведінки на воді», організатори святкових заходів та власники водних об’єктів несуть персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечують роботу відомчих рятувальних постів.

Не проводьте самостійного (одиночного) купання на необлаштованих для цього водних об’єктах.

Запам’ятайте, якщо у вас хворе серце, утримайтеся від купання! Бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду. Перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. При його перших ознаках – ознобі, тремтінні, синюшності шкіряних покривів, губ, болі у пальцях рук і ніг – людині негайно необхідно надати допомогу. При легкому ступені переохолодження постраждалого достатньо тепло одягти, напоїти гарячим чаєм та змусити виконувати інтенсивні фізичні вправи. У разі середнього і важкого переохолодження – розтерти вовняною тканиною, зробити масаж усього тіла. Потім тепло одягти, укласти в ліжко.

Під час святкування не заходьте у воду в нетверезому стані, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку. Не залишайте дітей без нагляду поблизу річки чи ставка під час святкування. Не виходьте на лід без необхідності. Перед тим, як вийти на кригу, переконайтесь, що вона достатньо міцна. Нагадуємо, що на початку січня утримувалася погода з плюсовими температурами, і через це льодовий покрив нестійкий, а місцями відсутній. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною понад 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 см (при цьому в розрахунок береться лише товщина нижнього, зеленуватого шару льоду).

Шановні краяни! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на льоді. Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top