Де в Буському районі можна отримати «Доступні ліки»

Де в Буському районі можна отримати «Доступні ліки» 

Про реалізацію урядової програми “Доступні ліки” у нашому Буському районі ми запитали головного лікаря Буської ЦРЛ Євгена Романюка. Очільник районної медицини розповів, що у нас до програми долучилися 5 аптек:

1 Роздрібно-гуртова аптека №100 у селищі Красне; 

2 ФОП Почапська – м. Буськ, вул. Львівська, 77, м. Буськ, вул. Площа Ринок, 21. тел 0679837673.

3 ТзОВ “Декада-2000” – м. Буськ,вул. Львівська, 77. тел. 097 28 02 351.

4 ПП виробничо-комерційна фірма “Скайінвест” – м. Буськ, вул. Петрушевича, 25, , смт. Красне, вул. Золочівська 8а, смт. Олесько, Шевченка, 57, м. Буськ, вул. Львівська 77.

тел. (03254) 2 36 80.

5 ТзОВ “Лідер-Захід” – м. Буськ, вул. Львівська, 4. тел 2362382.

Головний лікар Буської ЦРЛ Євген Романюк про “Доступні ліки”:

З 10 квітня громадяни району без перешкод можуть отримати ліки у дев’ятьох аптечних пунктах. На сьогодні вже близько 300 жителів району скористалися такою програмою.

Отримати безкоштовні ліки можуть мешканці, які хворіють на серцево-судинні захворювання (16 найменувань медикаментів), бронхіальну астму (беклометазон, будесоніт, сальбутамол) та діабет ІІ типу (метформін, гліклазид). Для цього мешканцям потрібно звернутись до лікаря, який випише рецепт, за яким пацієнт зможе отримати медикаменти у аптеці.

У реєстрі ліків, які даватимуть мешканцям безкоштовно або із знижкою, є 157 позицій. На кожній аптеці, яка бере участь у програмі, має бути спеціальна наліпка «Доступні ліки».

Для відшкодування вартості медикаментів з держбюджету ЛОДА виділили 32,5 млн грн, які розподіляють по населених пунктах, відповідно до кількості мешканців, які мають такі захворювання. Найбільше грошей отримає Львів – 9,5 млн грн, а найменше Радехівський район – 272 тис. грн,  Буський район отримає – 631 тис.грн.

Аптеки саме з такими наліпками беруть участь у програмі “Доступні ліки”

У Буському районі на диспансерному обліку перебуває 12 тис людей із серцево-судинними захворюваннями, 500хворих бронхіальною астмою, 900 хворих на цукровий діабет.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top