Делегація бущан побувала на виставці робіт нашої землячки Софії Караффи-Корбут

Делегація бущан побувала на виставці робіт нашої землячки Софії Караффи-Корбут

Ретроспективна виставка оригінальних робіт нашої землячки, художниці – графіка Софії Караффи- Корбут, відкрилась учора в виставковій залі Львівського Палацу мистецтв.

Виставку організував відомий громадський діяч, шестидесятник Богдан Горинь, який впродовж багатьох літ підтримував щирі , теплі стосунки з художницею.

Буська делегація у складі Л.Ціхоцької – начальника відділу культури Буської РДА , Куткірського сільського голови Р.Желізка, І.Стефанюка, Л.Огороднік та І.Іваськіва привітала п.Богдана букетом літніх квітів, таких яскравих та барвистих, як малюнки пані Софії. Відкриття виставки для багатьох стало відкриттям ще однієї грані таланту непересічної мисткині. Звикли, передовсім, до її класичних графічних робіт, а тут – такі яскраві та барвисті малюнки, таке розмаїття мистецьких жанрів!

Л.Ціхоцька у виступі на конференції розповіла про вшанування пам’яті бущанки у рідному краї. Зауважмо, що модератором  багатьох добрих справ став розпорядник спадщини  мисткині В.Валько. Роман  Желізко доклав чимало зусиль до створення у селі Куткорі музею славної землячки. І.Іваськів власним коштом встановив меморіальну плиту на освітньому закладі села, видав календарі із зображенням художниці і сувенірну поштову марку. У Краєзнавчому музеї міста Буська чільне місце займає експозиція, присвячена талановитій жінці.

Роботи над створенням музею у селі Куткір тривають…

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top