Делегація бущан побувала у місті Пренай (Литва)

Делегація бущан побувала у місті Пренай (Литва)

18-20 травня представники Бущини на чолі з Буським міським головою Ростиславом Сліпцем побували в м.Пренай (Литва) на запрошення мера муніципалітету Пренайського району Алвідаса Вайцекаускаса.

Поїздка бущан відбулася в рамках Угоди про співпрацю, яка була підписана поміж Буським районом та Пренайським районом Каунаського повіту Республіки Литва 4 жовтня 2017 року.
Угодою обидві сторони зобов’язалися сприяти розвитку взаємовигідного співробітництва в сфері культури, освіти, спорту, мистецтва, охорони здоров’я, соціальної підтримки, туризму, молодіжного обміну, охорони навколишнього середовища, спадщини і бізнесу, а також в інших сферах, що становлять спільний інтерес, зміцнюючи при цьому взаєморозуміння та дружбу.

У складі буської делегації, яка побувала у м.Пернай Буський міський голова Ростислав Сліпець, начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, депутат Буської районної ради, фермер Микола Микитин, приватний підприємець Любов Микитин.

Як повідомила начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, поїздка видалася продуктивною, адже була нагода обмінятися думками з широкого кола питань співпраці з представниками не лише литовської сторони, але й делегаціями трьох польських міст, а також Естонії та Латвії, які прибули у м.Пренай, де відзначали у ці дні 100-річчя незалежності своєї країни.
“Якщо говорити про співпрацю в галузі освіти, то вже на сьогодні готується ряд цікавих проектів поміж Пренайською та Буською гімназією, які фінансуватимуться і включатимуть, окрім освітніх заходів, обміни делегаціями вчителів та учнів”, – зазначила вона.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top