Делегація Бущини бере участь у Міжнародному форумі з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv

Делегація Бущини бере участь у Міжнародному форумі з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv

26 травня на території аеропорту “Львів” імені Данила Галицького розпочався один з найбільших агрофорумів Східної Європи – Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT. У заходах з нагоди урочистого відкриття AGROPORT West 2016 взяли участь перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.
Делегація Буського району, яку очолює голова районної державної адміністрації Петро Мороз, також представила свій потенціал серед 150 компаній-виробників АПК у Західній Україні. Серед них: ТзОВ «Галіція Грінері», яка успішно розвиває тепличне господарство у районі, та ТОВ «Хеммель Україна», основним видом діяльності якого є виготовлення подрібнювальної техніки.

3a180f6618ddc39a359df80c
Участь у роботі форуму беруть також керівник сільськогосподарського підприємства ТОВ «Апогей-Агро» Михайло Каделяк, перший заступник голови РДА Олег Ільків, начальник фінансового управління Михайло Постолюк, керівник відділу АПК району Сергій Цокало.
В перший же день форуму презентаційні стенди наших виробників оглянув голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, відзначивши значну потужність цих підприємств, їх перспективи подальшого розвитку на ринку АПК.

У рамках проведення форуму виробники не лише мають можливість представити свої досягнення, а й знайти нових бізнес-партнерів.
Варто зазначити, один з найбільших галузевих заходів Східної Європи, AGROPORT 2016 проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації та під егідою Організації Об’єднаних Націй в рамках оголошеного ООН року зернобобових.

Інформація Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top