Делегація Буського району взяла участь у фестивалі «Кращий господар Львівщини»

Делегація Буського району взяла участь у фестивалі «Кращий господар Львівщини»

У четвер, 21 вересня, на львівському ринку «Шувар» відбувся фестиваль «Кращий господар Львівщини 2017».
Фестиваль діяв у чотирьох локаціях – ярмарок «Добрі традиції Галичини», змагання серед господарів, спортивні змагання, food-зона. Відтак кращі господарі Львівщини змагалися у конкурсах «біг поросят», «доїння кіз», «зважування на око дрібних тварин». Окрім цього підприємці повправлялися у інтелектуальному та спортивному конкурсах.
Участь у фесті взяла і делегація Буського району на чолі з першим заступником голови РДА Олегом Ільківим. Серед її учасників були працівники відділу АПК райдержадміністрації, представники фермерських і особистих селянських господарств Бущини: ФГ “Панком”, ФГ “Віра”, ФГ “Весна” та ПП “Агросвіт”. Варто відзначити, що Буський район отримав І місце у конкурсі «Кращий гарбуз області».

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top