Делегація Буського району взяла участь у відзначенні 150-річчя товариства “Просвіта” у Львові

Делегація Буського району взяла участь у відзначенні 150-річчя товариства “Просвіта” у Львові

8 грудня, у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 150-річчя з дня заснування товариства “Просвіта”. Участь у такій непересічній події взяла чисельна когорта бущан. Представники Буського, інших районів Львівщини, громадськість обласного центру встановили корзини квітів до підніжжя пам’ятника “Просвіті”, опісля вирушили колоною до пам’ятника Тарасу Шевченку, де також вшанували членів товариства.
Надалі відбулися урочистості з нагоди 150-річчя “Просвіти” у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької за участю Президента України Петра Порошенка.
Нагадаємо, що Товариство “Просвіта” виникло 1868 року як противага антиукраїнським течіям у культурному житті. Перші збори товариства відбулись 8 грудня (за новим стилем – 20 грудня) у Львові. Головою товариства обрали професора Анатолія Вахнянина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top